Журнал PRIDE УКРАЇНА


Журнал «PRIDE Україна» - перший україномовний адвокаційний журнал ЛГБТ-спільноти в Україні створений Всеукраїнською благодійною організацією «Точка опори» - найбільшою національною ЛГБТ-організацією України.

Візія журналу – відкрите і толерантне суспільство з рівними правами, можливостями та прийняттям розмаїття

Перший номер

15 вересня 2015 року – презентовано перший номер журналу у Вільному просторі «Freud House». В першому номері йшлося про нову українську поліцію на захисті прав людини, про адвокацію прав ЛГБТ-спільноти Світланою Заліщук та Григорієм Немирею в парламенті, історія пошуку Бога від Володимира Бєглова, інфографіка та інше.

to-001
Перший номер журналу

Перша презентація

Під час презентації відбулася дискусія «Чи думають про права людини під час війни?». Модерувала дискусію радіоведуча та журналістка Ірина Славінська.

Підписка на журнал

Журнал виходить щоквартально, розповсюджується безкоштовно по всій Україні. Для тих хто не в м. Києві доступна форма для отримання журналу через Укрпошту.

Другий номер

10 грудня 2015 рокупрезентовано другий номер журналу. Презентація та дискусія відбулася до Міжнародного дня прав людини, модерувала журналістка та письменниця Лариса Денисенко. Тема дискусії: Для чого потрібні батьківські організації і як вони виникли в Україні? Гостями стали мами з Батьківського руху "ТЕРГО" Олена Глоба та Анна Медко, які поділилися своїми історіями.  

to-002
Другий номер журналу

Фiльм і вiдеоролик

Під час дискусії було презентовано відеоролик «Світ очима дитини – світ без упереджень» та знято новий короткий документальний фільм «Хто така мама?».

Замовити

Другий випуск журналу можна було отримати безкоштовно у всіх магазинах LUSH Україна в м. Києві. А також замовити, заповнивши заявку

Мета журналу – підвищення толерантності суспільства до ЛГБТ та в цілому, шляхом просвіти

Третій номер

Презентація третього номеру журналу заплановано на весну 2016 року. Стало відомо, що хедлайнеркою журналу стане відома українська миткиня та художниця Жанна Кадирова.