Допомогти


ВБО "ТОЧКА ОПОРИ" прагне покращувати життя ЛГБТ-людей, людей що живуть з ВІЛ в Україні та сприяти суспільному діалогу на тему прав вище згаданих груп.

В нашій організації працює команда, яка прагне змін в суспільстві. Наша команда кожного докладає великих зусиль в цьому напрямку в першу чергу тому, що усвідомлює, чому це настільки потрібно українцям сьогодні.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. Усі ресурси, що нам вдається залучити, ми використовуємо для того, щоби надати інформацію нашим клієнтам і допомогти їм в складних життєвих ситуаціях. 

Ми робимо це тому, що віримо в ідеали відкритого суспільства,  тому, що бачимо в цьому майбутнє, і тому, що це ваше майбутнє також. Підтримуючи Точку опори, ви робите вклад у якість свого життя.

Наш успіх був би неможливий без вашої підтримки! Своїм внеском просто зараз ви можете підтримати організацію.

Зробити внесок можна тут: 

Також гроші на розвиток «Точки опори» можна переказати за реквізитами, наведеними нижче. При цьому у призначенні платежу, будь ласка, обов’язково вкажіть «Безповоротна фінансова допомога» чи «Добровільне пожертвування» (згідно зі ст. 157.3 Податкового кодексу України):

  • Отримувач: ВБО «Точка опори»
  • Юридична адреса: Україна, м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 53/80, офіс 505.
  • Банк: ПАТ "УкрСиббанк", МФО 351005
  • ЄДРПОУ: 36581429

Розрахунковий рахунок «Точки опори» (у гривні): 26005629078202