Наша стратегія


img-strat

Ми бачимо Україну, як відкрите і толерантне суспільство з рівними правами, можливостями і прийняттям різноманітності. Під відкритим і толерантним суспільством ми розуміємо існування можливостей для лесбійок, геїв, бісексуальних і трансгендерних осіб бути повноправними громадянами, яких приймають вдома, на роботі, в соціумі. ЛГБТ живуть здоровим і щасливим життям, мають рівні можливості, права та обов'язки. Досягнуто взаєморозуміння між людьми з різною сексуальною орієнтацією і за різними ознаками.

Адвокація прав ЛГБТ спільноти

Створити ефективний правовий механізм протидії дискримінації. Впливати на формування державної політики в частині прав ЛГБТ та протидії дискримінації за ознакою Согі0%
0%

Пролобіювати чітку законодавчу заборону дискримінації за ознаками Согі (як у Конституції України, так і в спеціальному законі)


32%
32%

Пролобіювати прийняття кримінальної відповідальності за злочини на ґрунті ненависті та адміністративної відповідальності за дискримінацію (у тому числі цькування, мова ненависті та інші види дискримінації), чіткої і прозорої процедури розслідування таких злочинів і невідворотності покарання.


50%
50%

Продовжити впровадження політики рівності і різноманітності серед роботодавців, як механізм створення толерантного середовища на робочому місці.


64%
64%

Зменшити рівень упередження в суспільстві по відношенню до ЛГБТ спільноти


91%
91%

Навчати професійні спільноти (лікарі, поліцейські, вчителі, психологи та інші), толерантного ставлення до ЛГБТ та поваги до прав людини.


100%
100%

Побудувати міцні партнерські зв’язки і кооперація з правозахисниками та іншими вразливими до дискримінації групами з метою спільного просування ідей толерантності і прийняття в суспільстві.

Боротьба зі стигмою та дискримінацією ЛГБТ в суспільстві

Підвищити толерантність суспільства до ЛГБТ і в цілому0%
Не начато

Здійснювати просвіта соціуму через Національний ЛГБТ портал в Україні


25%
Начато

Розвивати батьківський руху в Україні, а саме БІ “Терго”


50%
В процессе

Забезпечити випуск адвокаційного журналу

Навчання і просвітництво ЛГБТ і професійних ком'юніті

Забезпечити кожному представнику спільноти доступ до професійної підтримки (медичної, соціальної, психологічної, юридичної)75%
Почти выполнено

Забезпечити медичну підтримку сексуального здоров’я ЛГБТ


100%
Выполнено

Забезпечити базову соціальну підтримку


75%
Почти выполнено

Забезпечити базову психологічну підтримку представникам ЛГБТ спільноти і їх рідними


100%
Выполнено

Забезпечити базову юридичну (просвітницьку) підтримку


75%
Почти выполнено

ЛГБТ-хаб

Доступ до дружніх медичних послуг та боротьба з ВІЛ / СНІДом

Боротьба з ВІЛ серед чоловіків, що мають секс з чоловіками і забезпечення необхідної медичної допомоги.75%
Почти выполнено

Розвиток мережі дружніх лікарів до ЛГБТ


100%
Выполнено

Забезпечення кожного МСМ вільним доступом до швидкого тестування на ВІЛ та сервісів дружніх до гомосексуальних і бісексуальних чоловіків.