Наша стратегія


img-strat

Місія організації

Ми працюємо для того, щоб кожен і кожна в Україні отримували всі можливості і переваги, які є у відкритих і толерантних суспільствах, де розмаїття сприймається як цінність. Ми сприяємо взаєморозумінню між людьми, незалежно від їх сексуальної орієнтації, ґендерної ідентичності чи будь-яких інших ознак. Ми створюємо можливості для усіх, в тому числі - для ЛГБТІК-людей бути повноправними громадянами, яких приймають вдома, на роботі, в соціумі, та які живуть здоровим і щасливим життям.

ЗДОРОВ’Я ЛГБТІК та ЧСЧ

Протидія поширенню ВІЛ, гепатитів В і С та інших інфекцій, розширення доступу до дружніх медичних послуг, доступу до психологічної підтримки20%
20%

У 2021р. спільнота має доступ до гарантованих державою дружніх медичних послуг, тестування на ВІЛ у чотирьох  містах України


20%
20%

Точка опори (ТО) прагне налагодити місток між державними і недержавними послугами з профілактики і лікування ВІЛ/СНІДу для ЛГБТ й ЧСЧ завдяки системі Friendly Doctor


20%
20%

ТО розвиває і зміцнює співпрацю між державним/муніципальним сектрорами та громадським сектором через участь в механізмі державного замовлення на соціальні послуги, участі в громадських радах, підтримку кабінетів довіри, навчання лікарів тощо.


10%
10%

ТО розвиває механізм моніторингу надання послуг з профілактики і лікування ВІЛ/СНІДу для ЛГБТ й ЧСЧ та всіляко сприяє підвищенню якості послуг.


0%
0%

Пріоритетом ТО є розширення доступу ЛГБТ та ЧСЧ до послуг з профілактики і лікування ВІЛ/СНІДу для ЛГБТ й ЧСЧ завдяки децентралізації послуг для ЧСЧ та просвітницькій роботі з медичними установами.


20%
20%

ТО є одним із лідерів у впровадженні нових інструментів профілактики (PrEp), та інновацій в усіх сферах своєї роботи.


20%
20%

ТО є партнером держави у вдосконаленні політики в усіх сферах, що стосуються здоров’я та добробуту бенефіціарів.

РІВНІСТЬ У СУСПІЛЬСТВІ

Протидія дискримінації, зокрема у сферах праці, освіти і медицини та сімейних відносин15%
15%

У 2021р. бізнес стає партнером організацій громадянського суспільства у боротьбі з дискримінацією в Україні та готовий співфінансувати таку діяльність.


10%
10%

ТО розвиває Український індекс корпоративної рівності, щорічно залучаючи до участі мінімум 20 нових компаній, 25% з яких матимуть національний капітал.


35%
35%

ТО кооперується з приватнимдержавним медичним сектором з метою розширення доступу ЛГБТІК до недискримінаційних медичних послуг через платформу Дружній лікар.


0%
0%

ТО продовжує інституційну підтримку батьківського руху ТЕРГО


20%
20%

ТО є партнером держави, завдяки чому виконавча влада включає в свої галузеві стратегії питання прав та недискримінації ЛГБТІК як соціальної групи (культурні, навчальні, правозахисні стратегії і т.д.);


0%
0%

ТО є консультаційним центром для політичних діячів та політологів з метою їхнього швидшого та ефективнішого розуміння питань прав людини, в тому числі ЛГБТІК. ТО продує аргументовану базу, що здатна нівелювати гомофобні стереотипи та маніпуляції.


0%
0%

ТО запровадить «Індекс інклюзивної освіти», який включатиме ознаки сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, інвалідність, гендерна рівність тощо.

ЗНАННЯ

Інформаційна та культурно-просвітницька робота0%
0%

У 2021р. Інформаційна спроможність організації дозволяє мобілізувати понад 2000 союзників та членів і членкинь спільноти заради системних змін в країні.


20%
20%

ТО підтримує роботу Національного ЛГБТІК-порталу – нішевий інформаційний ресурс про- та для ЛГБТІК-спільноти, який є важливим джерелом інформації про ЛГБТІК-спільноту для журналістів та новинних ресурсів. Його річне охоплення становитиме 250 тис. унікальних користувачів в рік.


0%
0%

ТО розробляє механізм комфортної монетизації порталу, який дозволяє забезпечувати 25% витрат на роботу сайту.


0%
0%

ТО реалізовує щонайменше одну стратегічну інформаційну кампанію протягом року на підтримку одного із стратегічних напрямів роботи організації з охопленням понад 500 тис. осіб.


0%
0%

ТО бере активну та видиму участь в щорічному Марші рівності КиївПрайд. Організовує хоча б одну активість під час прайд тижня, а також хоча б одну автоплатформу з метою видимості напрямків роботи ораганізації.


0%
0%

ТО підтримує найстріший ЛГБТІК-кінофестиваль «Сонячний зайчик» і організовує хоча б один показ ЛГБТІК-кіно в регіонах;

НОВЕ ПОКОЛІННЯ

Робота з підлітками та молоддю0%
0%

У 2021р. уразливі підлітки до соціальної та психологічної підтримки у чотирьох містах України.

 


0%
0%

Парламент приймає законопроект про протидію булінгу в школах, в т. ч. – за ознаками СОГІ.


0%
0%

ТО є лідером у впровадженні ефективних проектів, спрямованих на протидію цькуванню (булінгу) в школах та інших підліткових середовищах.


0%
0%

ТО є партнером держави у вдосконаленні політики в усіх сферах, що стосуються здоров’я та добробуту підлітків із вразливих груп, зокрема – ЛГБТІК-підлітків.


0%
0%

ТО є лідером в побудові співпраці та консолідації зусиль державного та недержавного секторів заради покращення життя підлітків із вразливих груп, зокрема – ЛГБТІК-підлітків.


0%
0%

ТО приєднується до IGLYO – The International Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender, Queer and Intersex (LGBTQI) Youth & Student Organisation для обміну досвідом.

СТІЙКІСТЬ

Розвиток інституційної спроможності організації, партнерство та зміцнення ЛГБТ-руху в Україні0%
0%

У 2021р. ТО є стабільною організацією зі 150-ма індивідуальними членами та членькинями, які голосують за новий Стратегічний план;


0%
0%

ТО має фінансову/ресурсну підтримку 12-ти компаній; та забезпечує фінансування 10% свого річного бюджету за рахунок не-донорських коштів.


0%
0%

ТО зміцнює свою інституційну спроможність шляхом розробки та втілення стратегії фандрейзингу (пошуку фінансування)


0%
0%

ТО розвиває альтернативні джерела фінансування діяльності, зокрема: краудфандинг, асоційоване членство, частково платні послуги (при цьому, оплата завжди залишається добровільною); державне замовлення; підтримка з боку бізнесу, pro bono та in kind тощо.


0%
0%
  • ТО активно підтримує ініціативи інших організацій, зокрема щодо:
    • Розвитку Прайд-руху в Україні
    • Запровадження реєстрованого цивільного партнерства
    • Протидії злочинам на ґрунті ненависті
    • Вдосконалення законодаства в інших сферах, якщо це стосується добробуту бенефіціарів.