Робота з коаліціями


Наша організація є однією із засновниць та активною учасницею Коаліції з протидії дискримінації в Україні (КПД). 5 квітня 2011 року.

З 2015 року підписаний меморандум про співпрацю з громадською організацією «Інститут масової інформації» у сфері протидії та запобіганню дискримінації, підвищення рівня поінформованості суспільства, просвіти  та навчання журналістів з питань прав меншин та ЛГБТ зокрема.

 

З 2012 року Точка опори є активним членом Міжнародної асоціації лесбіянок, геїв, бісексуалів, трансгендерів та інтерсексуалів (англ. International Lesbian, Gay, Bisexual, Trans and Intersex Association, скор. ILGA) - міжнародна організація, що займається питаннями дотримання прав людини для ЛГБТ. Зонтичними включає в себе більше 600 ЛГБТ-організацій в приблизно 110 країнах світу. 25 липня 2011 року ILGA отримала консультативний статус при ООН.

У 2013 році Точка опори ініціювала створення коаліції з подолання дискримінації на робочому місці. В результаті виник проект "Український індекс корпоративної рівності" - це національне дослідження корпоративної політики, правил та практик приватних компаній щодо заборони дискримінації на робочому місці та підтримки рівності та різноманітності. Індекс включає дослідження заборони дискримінації за ознаками статі, інвалідності, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Індекс об'єднує понад сто компаній, які прануть сприйти недискримінації на робочому місці.

 

З 2017 року двоє працівник організації є членами Міжнародного товариства з боротьби зі СНІДом (International AIDS Society (IAS) ) - це асоціація фахівців з ВІЛ, в якій 16 000 членів з 196 країн працюють на всіх рівнях глобальної відповіді на СНІД.