ПартнериGilead Sciences

Gilead Sciences - американською біофармацевтичною компанією, яка досліджує, розробляє ліки. Компанія зосереджена насамперед на антивірусних препаратах, що застосовуються при лікуванні ВІЛ, гепатиту В, гепатиту С. 

Компанія підтримує проекти націлені на покращення якості та доступності медичних послуг для людей, що живуть з ВІЛ.


ViiV Healthcare

ViiV Healthcare – компанія світового рівня, яка спеціалізується на покращенні лікування та догляду за людьми, що живуть з ВІЛ.

Незалежна фармацевтична компанія, заснована у 2009 році, в якій поєднано широкі можливості та досвід роботи GSK та Pfizer  у сфері лікування ВІЛ. Після вдалої довгострокової співпраці у галузі спільної розробки нових інгібіторів інтегрази, в 2012 році до нас приєдналася компанія Shionogi.

Наші вчені на 100% націлені на пошук нових шляхів обмеження впливу ВІЛ на 35 мільйонів людей, які живуть з вірусом, та пошук шляхів профілактики і лікування захворювання. На глобальному веб-сайті компанії ви можете дізнатися більше про наші зобов’язання щодо науково-дослідної діяльності.

Крім того, ViiV Healcare активно підтримує ініціативи громадськості у протидії поширенню ВІЛ-інфекції, у тому числі через програму Positive Action, співпрацюючи з однодумцями, які поділяють спільні цінності.


Internews

Міжнародна некомерційна організація в галузі розвитку засобів масової інформації з адміністративними центрами в Каліфорнії, Вашингтоні та Лондоні.

Місія полягає в тому, щоб шляхом зміцнення місцевих засобів масової інформації по всьому світу, дати людям новини та інформацію, яких вони потребують, створити можливості залучення ресурсів та громадян для того, щоб їхні голоси були почуті. 

Починаючи з 1993 року, Представництво Internews працює в Україні з журналістами, представниками влади та активістами задля підвищення якості та зміцнення успішних незалежних засобів масової інформації.

Офіційний веб-сайт.


Elton John AIDS Foundation (EJAF)

Elton John AIDS Foundation (EJAF) є одним з провідних незалежних благодійних фондів, протидіючих поширенню СНІДу в світі. Місія організації полягає в забезпеченні цілеспрямованого і сталого фінансування для фронту програм, які допомагають полегшити фізичні, емоційні та фінансові труднощі тих, хто живе з ВІЛ, хто знаходиться в групі ризику інфікування ВІЛ / СНІД.


Sidaction

Sidaction є однією з основних французьких організацій, яка, починаючи з 1994 року працює над підвищенням рівня обізнаності та збору фінансів для благодійних фондів, що борються зі СНІДом. Також організація займається фінансуванням медичних дослідів в галузі СНІД, підтримує установи, що спеціалізуються на медичному обслуговуванні та соціальній допомозі для людей, які страждають від ВІЛ/СНІДу у Франції та закордоном.


Pact Inc.

Пакт - це міжнародна організації, яка допомагає тим, хто живе за межею бідності і є членом маргінальних груп, головним завданням яких є виявляти власні проблеми і будувати своє життя приймаючи власні рішення, беручи на себе відповідальність за своє майбутнє.


AIDS Healthcare Foundation

AIDS Healthcare Foundation (з 1987 року AHF) піклується про тисячі людей, які живуть з ВІЛ та СНІДом в усьому світі. Це один з найбільшіх постачальників продуктів для ВІЛ-сервісу в США, ЩО діє в 22 країнах світу. AHF організовує глобальні кампанії з адвокації та лобізму, з питань політики у ВІЛ-секторі.


Міжнародний фонд «Відродження»

Міжнародний фонд "Відродження" є однією з найбільших благодійних фондів в Україні. Фонд заснований фінансистом і філантропом Джорджем Соросом. Місія фонду - розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.