Партнериpar-1

Elton John AIDS Foundation (EJAF)

Elton John AIDS Foundation (EJAF) є одним з провідних незалежних благодійних фондів, протидіючих поширенню СНІДу в світі. Місія організації полягає в забезпеченні цілеспрямованого і сталого фінансування для фронту програм, які допомагають полегшити фізичні, емоційні та фінансові труднощі тих, хто живе з ВІЛ, хто знаходиться в групі ризику інфікування ВІЛ / СНІД.


par-2

Sidaction

Sidaction є однією з основних французьких організацій, яка, починаючи з 1994 року працює над підвищенням рівня обізнаності та збору фінансів для благодійних фондів, що борються зі СНІДом. Також організація займається фінансуванням медичних дослідів в галузі СНІД, підтримує установи, що спеціалізуються на медичному обслуговуванні та соціальній допомозі для людей, які страждають від ВІЛ/СНІДу у Франції та закордоном.


par-3

PFLAG

PFLAG - перша сімейна організація США, члени якої є прихильниками громадянських прав для ЛГБТ. Заснована в 1972 році матерями і батьками ЛГБТ молоді. PFLAG має 200 000 членів і прихильників в більш ніж 500 населених пунктах по всій території Сполучених Штатів Америки.


par-4

British Council

Створена в 1934 році, Британська Рада є міжнародною організацією Сполученого Королівства з культурних відносин і освіти. Британська Рада створює можливості для розвитку міжнародних зв'язків між Британією та іншими країнами і вибудовує довіру між людьми по всьому світу. Британська Рада є глобальною організацією, що має 190 представництв у 110 країнах і регіонах.


par-5

Посольство Великобританії в Україні

Посольство Великобританії в Україні тісно співпрацює з українською владою для підтримки інтеграції України з ЄС, розвитку демократії, зміцнення захисту прав людини та реалізації громадянських свобод. Великобританія відкрила своє Генеральне консульство в Києві в листопаді 1991, яке в січні 1992 р. було реорганізовано в Посольство. З тих пір відносини між двома країнами ставали все більш тісними як на двосторонньому, так і на багатосторонньому рівні.


par-6

Pact Inc.

Пакт - це міжнародна організації, яка допомагає тим, хто живе за межею бідності і є членом маргінальних груп, головним завданням яких є виявляти власні проблеми і будувати своє життя приймаючи власні рішення, беручи на себе відповідальність за своє майбутнє.


par-7

AIDS Healthcare Foundation

AIDS Healthcare Foundation (з 1987 року AHF) піклується про тисячі людей, які живуть з ВІЛ та СНІДом в усьому світі. Це один з найбільшіх постачальників продуктів для ВІЛ-сервісу в США, ЩО діє в 22 країнах світу. AHF організовує глобальні кампанії з адвокації та лобізму, з питань політики у ВІЛ-секторі.


par-8

The Human Rights Campaign (HRC)

Заснована в 1980 році, HRC виступає від імені ЛГБТ-спільноти та самої організації із захисту громадянських прав ЛГБТ в США. The Human Rights Campaign являє собою силу більш 1 500 000 членів і прихильників по всій території США - все націлено на досягнення рівності прав ЛГБТ.


par-9

Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH є федеральною установою, що підтримує Уряд Німеччини у сфері міжнародного співробітництва для сталого розвитку та освіти. GIZ допомагає суспільству і людям розвивати свої перспективи і покращувати умови життя. В Україні GIZ діє за дорученням чотирьох німецьких міністерств і Європейського Союзу і має в штаті більше 90 співробітників. Ця співпраця наближає Україну до ЄС і сприяє поліпшенню політичних, соціальних, економічних та екологічних умов з погляду сталого розвитку. У центрі уваги співпраці є сталий економічний розвиток, енергоефективність, а також профілактика ВІЛ / СНІДу.


par-10

Міжнародний фонд «Відродження»

Міжнародний фонд "Відродження" є однією з найбільших благодійних фондів в Україні. Фонд заснований фінансистом і філантропом Джорджем Соросом. Місія фонду - розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.