Партнериahf_logo

AIDS Healthcare Foundation

AHF є однією з найбільших неурядових організацій, яка, спираючись на благодійність, забезпечує профілактику і тестування на ВІЛ, догляд, турботу, лікування і підтримку для ВІЛ-інфікованих пацієнтів в 38 країнах світу, включаючи Україну. Другий невід'ємною частиною місії AHF є адвокація структурних змін, для того, щоб забезпечити високу якість і сталість послуг. Понад 700 000 чоловік з ВІЛ користуються послугами, наданими за підтримки AHF в Північній і Південній Америці, країнах Азії, Африки і Європи.


kph-logo-en

Kampania Przeciw Homofobii

Campaign Against Homophobia (original name: Kampania Przeciw Homofobii, abbreviation: KPH) is a Polish LGBT organisation, which aims to promote legal and social equality for people outside the heteronorm. It was founded in Warsaw in September 2001.

It has local branches in Kraków, Wrocław, Łódź, Tricity, Toruń and Silesia region. KPH and Lambda Warszawa Association, which often cooperate (for example within specially formed foundations that organise events like Warsaw Pride and Culture for Tolerance Festival in Kraków) are together the largest NGO organisations of this kind in Poland.


par-1

Elton John AIDS Foundation (EJAF)

Elton John AIDS Foundation (EJAF) є одним з провідних незалежних благодійних фондів, протидіючих поширенню СНІДу в світі. Місія організації полягає в забезпеченні цілеспрямованого і сталого фінансування для фронту програм, які допомагають полегшити фізичні, емоційні та фінансові труднощі тих, хто живе з ВІЛ, хто знаходиться в групі ризику інфікування ВІЛ / СНІД.


par-2

Sidaction

Sidaction є однією з основних французьких організацій, яка, починаючи з 1994 року працює над підвищенням рівня обізнаності та збору фінансів для благодійних фондів, що борються зі СНІДом. Також організація займається фінансуванням медичних дослідів в галузі СНІД, підтримує установи, що спеціалізуються на медичному обслуговуванні та соціальній допомозі для людей, які страждають від ВІЛ/СНІДу у Франції та закордоном.


par-3

PFLAG

PFLAG - перша сімейна організація США, члени якої є прихильниками громадянських прав для ЛГБТ. Заснована в 1972 році матерями і батьками ЛГБТ молоді. PFLAG має 200 000 членів і прихильників в більш ніж 500 населених пунктах по всій території Сполучених Штатів Америки.


par-4

British Council

Створена в 1934 році, Британська Рада є міжнародною організацією Сполученого Королівства з культурних відносин і освіти. Британська Рада створює можливості для розвитку міжнародних зв'язків між Британією та іншими країнами і вибудовує довіру між людьми по всьому світу. Британська Рада є глобальною організацією, що має 190 представництв у 110 країнах і регіонах.


par-5

Посольство Великобританії в Україні

Посольство Великобританії в Україні тісно співпрацює з українською владою для підтримки інтеграції України з ЄС, розвитку демократії, зміцнення захисту прав людини та реалізації громадянських свобод. Великобританія відкрила своє Генеральне консульство в Києві в листопаді 1991, яке в січні 1992 р. було реорганізовано в Посольство. З тих пір відносини між двома країнами ставали все більш тісними як на двосторонньому, так і на багатосторонньому рівні.


par-6

Pact Inc.

Пакт - це міжнародна організації, яка допомагає тим, хто живе за межею бідності і є членом маргінальних груп, головним завданням яких є виявляти власні проблеми і будувати своє життя приймаючи власні рішення, беручи на себе відповідальність за своє майбутнє.


par-7

AIDS Healthcare Foundation

AIDS Healthcare Foundation (з 1987 року AHF) піклується про тисячі людей, які живуть з ВІЛ та СНІДом в усьому світі. Це один з найбільшіх постачальників продуктів для ВІЛ-сервісу в США, ЩО діє в 22 країнах світу. AHF організовує глобальні кампанії з адвокації та лобізму, з питань політики у ВІЛ-секторі.


par-8

The Human Rights Campaign (HRC)

Заснована в 1980 році, HRC виступає від імені ЛГБТ-спільноти та самої організації із захисту громадянських прав ЛГБТ в США. The Human Rights Campaign являє собою силу більш 1 500 000 членів і прихильників по всій території США - все націлено на досягнення рівності прав ЛГБТ.