Індекс корпоративної рівності / політики рівності


Хочете, щоб Ваша компанія відповідала європейським стандартам з протидії дискримінації на робочому місці?

Пропонуємо вам долучитися до прогресивних компаній та стати учасниками дослідження «Український індекс корпоративної рівності». Індекс – це національне дослідження корпоративної політики, правил та практики українського бізнесу щодо заборони дискримінації на робочому місці та підримки рівності і розмаїття.

rozpochinaetsya-doslidzhennya-ukrainskiy-indeks-korporativnoi-rivnosti-2016-1036-1-57

Автори дослідження сконцентрувалися на пошуці кращих прикладів з українського бізнес-середовища, аби виявити, наскільки компанії готові захищати своїх працівників від дискримінації за такими ознаками, як стать, інвалідність, сексуальна орієнтація та ґендерна ідентичність.

В 2015 році високі показники відповідної лояльності продемонстрували Ашан Україна, Британська Рада в Україні, GFK Україна, Ліга:Закон, AmericanMedicalCenters та інші, які потрапили до рейтингу Найкраще місце для роботи-2015.

З початку старту Індексу-2016, до нього вже приєдналося більше 20 компаній, серед яких такі відомі міжнародні компанії як Ernst&Young Ukraine та LUSH Ukraine.

 

                                    Візьміть участь на сайті, розділ «Індекс рівності 2016».

Чому ваша компанія зацікавлена взяти участь в Індексі корпоративної рівності?

  • Критерії Індексу корпоративної рівності розроблені на основі європейських директив, які обов’язкові для компаній, з 2017 року (відповідно до угоди про асоціацію з ЄС).
  • Участь компанії в Індексі корпоративної рівності є сигналом для ваших майбутніх працівників, партнерів, конкурентів на ринку та суспільства в цілому, що ваша компанія має високі стандарти корпоративної відповідальності;
  • Дослідження показують, що наявність в компанії працюючої політики рівності збільшує результати роботи працівників. 

Що робити українським компаніям, щоб запровадити стандарти ЄС?

  • Співпраця з громадськими організаціями;
  • Підтримка різноманіття в трудовому колективі за різними ознаками;
  • Попередження утиску та сексуального домагання на робочому місці;
  • Регулярне навчання працівників з питань запобігання та протидії дискримінації;
  • Публічна політика щодо заборони дискримінації.

 

 

 

Більше про дослідження на сторінці в Вікіпедії  та короткому відеоролику:

Український індекс корпоративної рівності ініційований ВБО "ТОЧКА ОПОРИ", та виконується у партнерстві з Жіночим консорціумом України та Національною асамблеєю інвалідів за підтримки Коаліції з протидії дискримінації та Міжнародного Фонду "Відродження".