Допомога ВІЛ позитивним


Якщо ти живеш з ВІЛ або знаєш людину, яка потребуєш медичної чи психологічної допомоги - звернись до нас. Ми зробимо все можливе, що в наших силах, щоб допомогти.

- ліки;
- діагностика;
- мінімальний продуктовий набір тощо;

Напишіть нам в приватні повідомлення на електронну пошту: office@t-o.org.ua

Для отримання допомоги потрібно надати документи, які підтверджують потребу в лікуванні, призначення, рецепт на купівлю ліків або підтверджують скрутне економічне становище тощо.

За підтримки Sidaction #emergensysupport

Фокус на: мсм, тран та бі-чоловіків, що живуть з ВІЛ.

Рекомендована сума до 2000грн.

--

Кожен, незалежно від віку має пройти ТЕСТУВАННЯ на ВІЛ

Тестуватися на ВІЛ необхідно хоча б один раз на рік, а якщо ви практикуєте ризиковану сексуальну поведінку – один раз на 3 місяці.

Раннє виявлення ВІЛ-інфекції є важливим фактором, що дає змогу стати на диспансерний облік та отримувати лікування АРТ-препаратами.

Якщо у вас позитивний результат тесту, то вам необхідно провести в центрі СНІДу підтверджуюче тестування на ВІЛ. Якщо другий тест виявиться також позитивним, це означатиме, що ВІЛ знаходиться у вашому організмі. Позитивний результат тесту на ВІЛ, це новина, яку не сприймають відразу. Потрібно взяти перерву на декілька днів, побути на самоті та зрозуміти свій діагноз, аби надалі нормально це сприймати.

В даний час ВІЛ є керованою хворобою і має довготривалий перебіг. ВІЛ не вирок. І тут не повинно бути соромно! Люди, які живуть з ВІЛ можуть вести довге, здорове життя з належною медичною допомогою та підтримкою близьких.

В разі отримання позитивного результату, ставайте на диспансерний облік та регулярно відвідуйте лікаря.

FD

Чим більше ви знатимете про ВІЛ, тим легше буде його контролювати. Читайте про ВІЛ в книгах та брошурах, консультуйтеся з лікарями, які мають досвід лікування ВІЛ-позитивних людей, слідкуйте за інноваціями в лікуванні ВІЛ, підключіться до організацій, які надають інформацію про ВІЛ в соціальних мережах, таких як портал Friendly Doctor та «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ».

Отримуйте підтримку від вірних друзів, членів сім'ї та близьких. Попросіть лікаря, щоб дав вам направлення до психолога, соціального працівника та груп, які підтримують ВІЛ-позитивних. Існує багато джерел, пов’язаних з цим питанням.

Якщо ви вважаєте, що одним із факторів того, що ви маєте ВІЛ стало вживання наркотичних речовин, проінформуйте про це свого лікаря. Лікар, ймовірно, зможе підключити вас до соціальних служб, які допоможуть вам вирішити проблему, якщо ви звичайно готові. Вирішення питань зловживання наркотичними та психотропними препаратами призведе до поліпшення показників здоров'я на довгостроковий період.

Є принаймні дві речі, які ви повинні продовжувати робити, щоб зберегти своє здорове життя з ВІЛ:

Регулярно відвідуйте лікаря

Приймайте ліки як призначено

Основна мета лікування ВІЛ, щоб в організмі було невизначене вірусне навантаження ВІЛ.